piątek, 9 października 2015

Narty Head Prestige – uniwersalne rozwiązaniemHead Prestige to produkt z wysokiej półki półki. Przeznaczony jest dla narciarzy średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Sprawdzi się w różnych warunkach, stanowiąc bardzo uniwersalną propozycję. Nowe technologie zastosowane przez producenta zapewniają maksymalną przyjemność narciarską.


Dobrze znane wielu narciarzom i chętnie wybierane narty Head Prestige łączą kilka nowoczesnych rozwiązań, jak ERA 3.OS czy konstrukcja Worldcup Sandwich. Dodatkowo narta oferuje Technologię Intelligence™ Chip zapewniającą dobre dopasowanie do każdego rodzaju terenu i do różnych poziomów umiejętności. Zakres zastosowania modelu jest dość szeroki, dlatego określiliśmy go wyjątkowo uniwersalnym.

Narty Head Prestige powstały w oparciu o PowerRail PRO System. Jest on zbudowany modułowo, by sprostać potrzebom różnych narciarzy. Zapewnia dopasowanie do narty dzięki dwóm rodzajom płyt i tłumików w rożnych szerokościach: regular i pro. Narty pasują do butów o długości skorupy od 260mm do 380mm. Dla zapewnienia dobrej giętkości narty, płyta PowerRail jest zamontowana na dwóch stałych i sześciu pływających śrubach. Dzięki temu płyta gładko dostosowuje się do wyginającej się narty. Płyta PowerRail jest też wyposażona w opaski freeflex, które spajają przednią i tylną część płyty z nartą, co gwarantuje niezakłócone pływanie obu części płyty. Dodatkowo deski są trwale i gwarantują dobre osiągi przez długie lata. Przednia oraz tylna prowadnica mogą być wymieniane i mocowane niezależnie, gwarantując pełną funkcjonalność nawet po dłuższym okresie użytkowania.


Narty Head Prestige to dobry wybór, jeśli szukasz porządnych nart na dłużej – i chcesz, by sprawdziły się one w różnym terenie. Deski pozwolą Ci na rozwijanie techniki i dadzą maksimum przyjemności z jazdy.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz