środa, 11 marca 2015

Buty narciarskie Atomic Hawx 2.0 130


buty narciarskie atomic

Atomic słynie przede wszystkim z produkcji doskonałych nart. Jest jednak w czołówce również jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe. Jego buty słyną z wysokiej wytrzymałości oraz doskonałych rozwiązań technologicznych. W dzisiejszym wpisie parę słów na temat nowej odsłony butów Hawx. Czym się wyróżniają? Jakie rozwiązania zastosował producent? Zachęcamy do lektury.


Buty Atomic to jakość i wytrzymałość. Abyś jednak mógł w pełni wykorzystać ich możliwości, musisz dobrać rodzaj odpowiedni do swoich potrzeb i umiejętności. Przy zakupie wybranego modelu zapoznaj się z jego specyfikacją i upnij się, że ją rozumiesz.

Jeśli zdecydujesz się na buty narciarskie Atomic, model Hawx 2.0 130, będziesz musiał liczyć się z tym, iż wymaga on niemałych umiejętności. To najtwardsze buty w grupie Hawx. Jest to propozycja dla profesjonalistów i narciarzy zaawansowanych.

Legendarna już niemal skorupa o umiarkowanej szerokości pozostała w nim bez zmian. Buty narciarskie Atomic zostały natomiast uzupełnione o system Memory Fit, który pozwala na szybkie dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego do indywidualnych potrzeb narciarza.

Atomic Hawx 2.0 130 to także technologia Power Shift, pozwalająca na regulację pochylenia w przód i zmniejszenie sztywności butów o 10 punktów flex. Podeszwa jest wyposażona w rewolucyjny Sole Flex, który zapewnia łatwiejsze zachowanie równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża. Dodatkowo Hawx 2.0 130 wyposażone są w but wewnętrzny Platinum z ociepliną 3M™ Thinsulate™ Platinum, która daje komfort termiczny i zapewnia wysoką reaktywność stóp nawet w bardzo niskich temperaturach.


Te buty narciarskie Atomic to z całą pewnością propozycja z górnej półki. Jeśli dobrze jeździsz i szukasz modelu, który pozwoli Ci wyciągnąć z nart jeszcze więcej, może być to propozycja dla Ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz